Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 30/25-500
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 1,25 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 0,9 tonnas |
| Vītņstieņa iekšējais diametrs: | 30 mm |
| Stieņa diametrs: | 25 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 500 mm |
| Svars: | 4,9 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un no tā izrietošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti sniegt uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, slīdināšanai vai satveršanai, kur smaguma spēks vai ārējā spēka iedarbība virza stieni atpakaļ sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopju izmaksas un ilgs ekspluatācijas laiks
- Pieejami dažādi gājienu garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





