Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 30/25-450
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 1,25 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 0,9 tonnas |
| Pistona iekšējais diametrs: | 30 mm |
| Pistona stienīša diametrs: | 25 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 450 mm |
| Svars: | 4,5 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārajā spēkā un tā radītajā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas virza pistonu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nozīmē uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, noliekšanai vai saspiešanai, kur gravitācija vai ārējā spēka iedarbība atgriež stieni sākotnējā stāvoklī.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un pistona vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





