Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-900
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Teleskopa stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 900 mm |
| Svars: | 39,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie Cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tā radītajā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, izmantojot spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek sūknēts uz cilindra vienu pusi, tas spiež virzuļa stieni, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri ir uzticams spēks vienā virzienā.
Vienā virzienā strādājošie hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, slīpēšanai vai fiksēšanai, kur svars vai ārējs spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienā virzienā strādājošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu nozarē.





