Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-550
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 550 mm |
| Svars: | 23,4 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO Hidrauliskie cilindri
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un radītajā kustībā. Tie darbojas pēc Paskāla likuma principa un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma plūsma tiek sūknēta uz vienu cilindra pusi, tas kustina virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusi hidrauliskie cilindri ir paredzēti uzticama un kontrolēta spēka nodrošināšanai vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, slīpēšanai vai satvērumam, kur svērums vai ārējs spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkārtota iekļaušana, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemi uzturēšanas izdevumi un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejams dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienpusi hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





