Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-1000
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra paplašināšanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 1000 mm |
| Svars: | 41,7 kg |
IZMĒRI

| Kods | MONO HIDRAULISKAIS CILINDRS | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas, pamatojoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma plūsma tiek sūknēta uz vienu cilindra pusi, tā spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu jaudu vienā virzienā.
Vienpusēji darbinošie hidrauliskie cilindri ir veidoti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, noliekšanai vai satveršanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā ar gravitācijas vai ārējas spēka palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienpusēji darbinošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģubūvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





