    HÜDRAULILINE MOOTOR MR 25 ECO (ALSG2-L-25)
    Toote kood:
    14511
    OEM:
    Maksumäär
    22 %
    Hind ilma KM-ta:
    Hind koos KM-ga:
    Ref:
    6
    LISA KORVI
    Tehnilised andmed
    Tarnija:Hiina
    Tagastus või vahetamine:14 päeva
    Garantii:6 kuud
    Võlli läbimõõt:25 mm
    Õlivool:
    pidev vool 40 L/min, katkendlik 45 L/min
    Ühenduskeere:1/2"
    Temperatuuri vahemik:-40 °C kuni 140 °C
    Pöördemoment:
    pidev pöördemoment 3,3 daNm, katkendlik 4,2 daNm
    Pöörded:
    pidevad pöörded 1463 rpm, katkendlik 1555 rpm
    Rõhukadu:
    pidev rõhk 100 bar, katkendlik 140 bar
    Võimsus:
    pidev võimsus 8,5 kW, katkendlik 9,8 kW